Producenci
POLY Zestaw słuchawkowy dwuuszny cyfrowy EncorePro 520D z szybkozłączem TAA 783P5AA
Opis
Gotowi, słuchawki, start
Inteligentne słuchawki z serii EncorePro 500 pozwalają pracownikom odbierać połączenia z domu lub biura, niezależnie od tego, jak łączą się z komputerem. To pierwsze cyfrowe słuchawki dla call center, które dadzą Ci dostęp do wszystkich możliwości programu Teams, nawet gdy prowadzisz rozmowę. Praca hybrydowa nigdy nie była łatwiejsza.
Wbudowane złącza USB-A i USB-C
Odbieraj połączenia z softfonu na dowolnym komputerze, niezależnie od używanego rodzaju portu USB.
Zdalne aktualizacje oprogramowania sprzętowego i aktualizacje systemu w chmurze
Nie zawracaj sobie głowy aktualizacjami: aktualizacje oprogramowania sprzętowego odbywają się zdalnie, a aktualizacje systemu przez chmurę.
Pełna zgodność ze starszymi urządzeniami
Bezproblemowa współpraca z nowym i starszym sprzętem w przypadku modeli QD lub modeli USB z przewodem ze złączami USB-A i USB-C.
Technologia Poly Quick Disconnect
Odejdź od biurka za jednym kliknięciem, dzięki technologii Poly Quick Disconnect.
Wbudowane przyciski zawieszenia i odbierania połączenia
Ułatw obsługę połączeń telefonicznych, dzięki wyraźnie oznaczonym przyciskom zawieszenia i odbierania połączenia.
Zagłębione przyciski
Wyeliminuj błędy związane z naciskaniem klawiszy, dzięki zagłębionym przyciskom, których nie sposób przypadkowo aktywować.
Przycisk jednoczesnego wstrzymania dźwięku i obrazu
Zapewnij sobie prywatność i spokój, dzięki jednemu przyciskowi, który wyłącza jednocześnie dźwięk i obraz.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Call center |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | Szybkozłączka QD |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 78.5 cm |
| Materiał nauszników | Pianka |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 111 x 149 x 67 mm |
| Waga | 74 g |