Producenci
POLY Zestaw słuchawkowy jednouszny EncorePro 715 USB-A TAA 783N5AA
Opis
Lepsze zarządzanie połączeniami w call center
Wysokowydajny zestaw słuchawkowy jest podstawą wyjątkowych wrażeń w centrum kontaktu. Model EncorePro z serii 700 charakteryzuje się doskonałą redukcją szumów, zapewniając dokładne interakcje głosowe i mniejszą liczbę powtórzeń. Dzięki temu zarówno dzwoniący, jak i przedstawiciel czują się słyszani i bezpieczni.
Zapewnij swoim przedstawicielom moc sprawczą
Ciesz się komfortem, doskonałą jakością dźwięku i wbudowanym sterowaniem przez cały dzień. Lepsze wrażenia call center przynoszą korzyści zarówno zespołom, jak i klientom, co ostatecznie prowadzi do lepszych wyników biznesowych.
Usłysz każde słowo
Te zestawy słuchawkowe, idealne dla centrów kontaktu, w których nie brakuje zajęć, gwarantują wyraźną i pozbawioną zakłóceń komunikację, dzięki czemu obie strony mogą słyszeć się wzajemnie bez żadnych trudności. Dzięki precyzyjnemu pozycjonowaniu i skutecznej redukcji szumów.
Mikrofon z redukcją szumów
Ciesz się bogatszymi i wyraźniejszymi rozmowami, dzięki naszemu szerokopasmowemu mikrofonowi z funkcją redukcji szumów. Pożegnaj zmęczenie powodowane słuchaniem ten mikrofon zmniejsza obciążenie i poprawia ogólną jakość rozmów.
Wysięgnik o wyjątkowej konstrukcji
Wygodnie umiejscowione ramię mikrofonu nie wchodzi w pole widzenia użytkownika, a wyjątkowy rozkładany wysięgnik umożliwia precyzyjne ustawienie i optymalną redukcję szumów.
Elegancka konstrukcja + materiały
Ciesz się eleganckim, satynowym wykończeniem i smukłym, stylowym wzornictwem z nutą wyrafinowania. Nasze zestawy słuchawkowe są wykonane z najwyższej jakości nylonowych materiałów kompozytowych, co zapewnia niezwykle lekką konstrukcję bez utraty trwałości.
Elastyczność połączeń
Z łatwością odbieraj połączenia z poziomu komputera, niezależnie od rodzaju posiadanego portu USB, wykorzystując wygodne wbudowane złącza USB-A i USB-C, które znajdują się na tym samym przewodzie.
Zoptymalizowany względem platform komunikacyjnych
Ten zestaw słuchawkowy został stworzony z myślą o komunikacji i zoptymalizowany oraz zatwierdzony do współpracy z czołowymi dostawcami usług spotkań wirtualnych.
Akustyczna ochrona słuchu
Funkcja SoundGuard DIGITAL wykorzystuje wyrafinowane algorytmy, aby zapewniać dodatkową ochronę akustyczną, wykraczającą poza impulsową i długotrwałą ochronę, jaką zapewnia funkcja SoundGuard, przy jednoczesnym zachowaniu naturalnie brzmiącej mowy.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Mono |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 0 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 0 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 0 Hz |
| Czułość | 0 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Stacja z ładowaniem indukcyjnym | Nie |
| Długość przewodu | 0 mm |
| Zasięg | 0 mm |
| Pojemność baterii | 0 mAh |
| Czas rozmów (maks.) | 0 s |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 0 s |
| Czas ładowania | 0 s |
| Stand | Nie |
| Materiał nauszników | Gąbka |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Waga | 53 g |