Producenci
POLY Zestaw słuchawkowy jednouszny Savi 7410 Office DECT 1880-1900 MHz 8L589AA#ABB
Opis
Rozwiązanie stworzone z myślą o nowoczesnym biurze
Zaprojektowane dla nowoczesnego biura, oferujące większą gęstość, łączność z wieloma urządzeniami i zaawansowane zabezpieczenia. Możesz wdrożyć ten zestaw słuchawkowy w całej firmie, aby wszyscy korzystali ze zwiększonej produktywności i wolności bezprzewodowej.
Zachowuj prywatność rozmów
Twoje rozmowy są prywatne, dzięki zabezpieczeniom DECT Security Step C, funkcjom klasy wojskowej FIPS 140-2 i 256- bitowemu szyfrowaniu AES. Możesz mieć pewność, że Twoje rozmowy będą wyraźne, dzięki wysięgnikowi mikrofonu z redukcją szumów i technologią Acoustic Fence.
Zwiększona produktywność
Dzięki 3-kierunkowej łączności, uniwersalnej bazie oraz łatwej konfiguracji i parowaniu zestaw słuchawkowy Savi 7400 Office jest idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnego biura. Można nawet połączyć cztery zestawy słuchawkowe razem z bazą w ramach konferencji, aby zwiększyć produktywność.
Swoboda łączności bezprzewodowej
Dzięki 2 razy większej gęstości niż w przypadku innych zestawów słuchawkowych DECT więcej osób w przestrzeniach wspólnych może korzystać z bezprzewodowych zestawów słuchawkowych, ciesząc się czystym, wolnym od zakłóceń dźwiękiem. Z kolei odległość, na jaką można się przemieszczać (180 m) sprawia, że każdy może czerpać korzyści ze zwiększonej produktywności.
Łączność 3-kierunkowa
Zarządzaj wszystkimi połączeniami z poziomu jednej bazy, która zapewnia 3 metody łączności za pośrednictwem komputera, telefonu stacjonarnego i komórkowego.
Krystalicznie czyste rozmowy
Zadbaj o czystość rozmów, dzięki mikrofonowi z funkcją redukcji szumów i technologii Acoustic Fence, która redukuje hałas otoczenia.
Zapewniona prywatność
Spełniają wymagania najwyższego poziomu zabezpieczeń DECT Step C, a dodatkowo są wyposażone w funkcje zgodne z wojskowym standardem FIPS 140-2, takie jak 256-bitowe szyfrowanie AES
Zdalne zarządzanie
Zachowaj kontrolę dzięki zdalnemu zarządzaniu urządzeniem w zakresie ustawień, oprogramowania sprzętowego i aktualizacji zabezpieczeń.
Proste szkolenia
Spraw, że szkolenia i współpraca staną się łatwe, dzięki możliwości połączenia nawet 4 zestawów słuchawkowych do jednej bazy.
Platformy komunikacyjne
Ten zestaw słuchawkowy został stworzony z myślą o komunikacji i zoptymalizowany oraz zatwierdzony do współpracy z czołowymi dostawcami usług spotkań wirtualnych.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | DECT |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 5.2 |
| Złącza | 1 x USB |
| Złącza | RJ-11 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Mono |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 10 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 180 m |
| Czas rozmów (maks.) | 13 h |
| Czas ładowania | 2 h |
| Materiał nauszników | Skóra syntetyczna |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 120 g |