Producenci
POLY Zestaw soundbara wideo all-in-one Studio X70 z kontrolerem TC10 8L531AA#ABB
Opis
Spotkania na równych zasadach
Poly Studio X70, uniwersalny wideo soundbar, zapewnia wysoką jakość dźwięku i obrazu w dużych salach konferencyjnych. Ciesz się precyzyjnymi, automatycznymi trybami kadrowania i śledzenia, technologią audio pozbawioną zakłóceń i realistycznym wideo w jakości 4K Ultra HD.
Krystalicznie czysty obraz wideo
Gotowy na zbliżenie? Ten uniwersalny wideo soundbar płynnie przełącza się między kamerami szerokokątnymi i wąskokątnymi, pokazując z ostrymi szczegółami wszystkie osoby przebywające w dużych przestrzeniach konferencyjnych.
Profesjonalna jakość
Miej wszystko na oku dzięki inteligentnemu kadrowaniu kamery Poly DirectorAI i technologii NoiseBlockAI opartych na uczeniu maszynowym. Uzyskaj zaawansowany odbiór wokalu z naszych mikrofonów nowej generacji. Przewodowe i bezprzewodowe połączenia umożliwiają łatwe udostępnianie zawartości.
Technologia inteligentnej kamery
Zapewnij wszystkim uczestnikom spotkań hybrydowych takie same miejsca przy wirtualnym stole, korzystając z różnych trybów kadrowania i technologii kamery inteligentnej Poly DirectorAI.
Kamery 4K
Nikt nie wygląda najlepiej na pikselowanym wideo. Ciesz się bogatszymi i bardziej realistycznymi spotkaniami, dzięki wideo 4K UltraHD.
Innowacje związane z blokowaniem hałasu
Hałas z zewnątrz i poboczne rozmowy mogą szybko zakłócić spotkanie hybrydowe. Kontroluj hałas pochodzący z otoczenia dzięki technologiom Poly NoiseBlockAI i Acoustic Fence.
Mikrofon kształtujący wiązkę
Komunikuj się bez problemów dzięki nowej generacji mikrofonów wielokierunkowych wychwytujących wszystkie głosy w pomieszczeniu.
Łatwe zarządzanie za pomocą oprogramowania Poly Lens
Przejmij kontrolę nad wdrożeniem tego rozwiązania w firmie z dowolnego miejsca przy użyciu oprogramowania do zdalnego zarządzania urządzeniami w chmurze Poly Lens.
Pełna kontrola połączeń
Natychmiast przejmij kontrolę nad połączeniami i systemami wideo w sali, dzięki dużemu, 10-calowemu wyświetlaczowi dotykowemu o wysokiej rozdzielczości w modelu Poly TC10. Udostępniaj treści jednym dotknięciem i uzyskaj bezproblemowy dostęp do ulubionych aplikacji wideo w chmurze w systemie wideo w swojej sali.
Dane techniczne
| Separator | Poly Studio X70 |
| Separator | Kontroler TC10 |
| Rozdzielczość wyjściowa | UHD 4K (3840 x 2160) |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Jakość materiałów udostępnionych | WXGA (1280 x 800) |
| Jakość materiałów udostępnionych | WXGA (1280 x 800) |
| Jakość materiałów udostępnionych | HD (1366 x 768) |
| Jakość materiałów udostępnionych | SXGA (1280x1024) |
| Jakość materiałów udostępnionych | SVGA (800x600) |
| Jakość materiałów udostępnionych | HD 720p (1280 x 720) |
| Przekątna ekranu | 10,1'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Kodeki audio | G.728 |
| Kodeki audio | G.729a |
| Kodeki audio | G.711 |
| Kodeki audio | G.722.1 |
| Kodeki audio | G.722 |
| Funkcje audio | Redukcja szumów |
| Zoom optyczny | 7.3 x |
| Funkcje specjalne |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 2 x RJ-45 |
| Złącza | 3 x HDMI |
| Złącza | Audio out |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | Audio in |
| Złącza | 2 x USB 3.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 840.18 x 135.38 x 117.33 mm |
| Wymiary | 260 × 184 × 64 mm |
| Waga | 3.2 kg |
| Waga | 1.27 kg |