Producenci
PRIME3 Głośnik APS21 System audio Bluetooth Karaoke
0
Opis
SYSTEM AUDIO Z BLUETOOTH I FUNKCJĄ KARAOKE "XPLODE" APS21
Nieodłączny element spotkań towarzyskich w domu lub w plenerze!
- Funkcja karaoke
- Moc: 1600 W P.M.P.O.
- Radio FM z pamięcią 99 stacji
GŁOŚNIK PRZENOŚNY "XPLODE" APS21
Każdy z nas lubi imprezy na świeżym powietrzu. Zabawa przy dźwiękach muzyki na plaży, w miejskim parku podczas pikniku czy w ogrodzie, to miło spędzony czas z rodziną i przyjaciółmi. Te sympatyczne chwile idealnie umilą czyste dźwięki ulubionych utworów płynące z przenośnego głośnika XPLODE APS21 dostępnego w portfolio marki PRIME3.
NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆ
Moduł Bluetooth umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z urządzeń przenośnych takich jak smartfony czy tablety. Port USB oraz slot na karty SD o maksymalnej pojemności do 32 GB, umożliwiają użytkownikowi także odtwarzanie plików audio zapisanych na kartach SD lub wszelkiego rodzaju przenośnych pamięciach USB.
Kolejnym wejściem, znajdującym się z tyłu urządzenia, jest port AUX, dzięki któremu możliwe jest podłączenie wszelkich dodatkowych, przewodowych źródeł dźwięku.
Tuner FM z możliwością zapamiętania 99 stacji pozwoli na słuchanie ulubionej rozgłośni zawsze wtedy, gdy mamy na to chęć oraz bez potrzeby każdorazowego wyszukiwania częstotliwości.
Moc urządzenia 1600 W P.M.P.O. zapewni dobrze nagłośniony podkład muzyczny osobom wirującym w tańcu.
FUNKCJA KARAOKE
Wbudowana funkcja karaoke pomoże rozkręcić każde przyjęcie i zapewni mnóstwo frajdy, zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Wbudowane gniazdo jack 6,3 mm pozwala na podłączenie każdego mikrofonu, który posiada ten sam rodzaj złącza.
Włącz podkład swojej ulubionej piosenki, chwyć za mikrofon i poczuj się jak gwiazda estrady!
WYGODA UŻYTKOWANIA
Dzięki zasilaniu bateryjnemu i wbudowanemu akumulatorowi o pojemności 1800 mAh urządzenie pozwoli bawić się przy muzyce do 6 godzin po pełnym, 1,5-godzinnym naładowaniu.
Niska waga urządzenia (2,1 kg) dopełni komfortu użytkowania i pozwoli zabrać głośnik XPLODE APS21 w dowolne, wybrane przez nas miejsce.
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 50 W |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | AUX |
| Złącza | 6,3 mm jack |
| Złącza | 1 x USB |
| Złącza | microSD |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Czas ładowania | 1.5 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 6 h |
| Wymiary | 260 x 125 x 345 mm |
| Waga | 2.1 kg |
| Pozostałe parametry |
|