Producenci
Palit Karta graficzna GeForce RTX 3050 StormX 8GB GDDR6 128bit DP/HDMI
Opis
Kompaktowa, ale potężna seria StormX została również zaprezentowana w linii produktów Palit GeForce RTX 3050. Niewiarygodnie mała obudowa zawiera potężną moc pełnowymiarowej karty graficznej. Dzięki długości zaledwie 17 cm Palit StormX jest idealny do systemów o niewielkich rozmiarach. Gracze mogą doświadczyć 100% wydajności oszczędzając miejsce i budując łatwe do przenoszenia komputery.
Dane techniczne
| Model | GeForce RTX 3050 StormX |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 4.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 3050 |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Taktowanie rdzenia | 1552 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 1777 MHz |
| Taktowanie pamięci | 14 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 2560 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Wymiary | 162 x 117 x 40 mm |
| Wersja | Box |