Producenci
Palit Karta graficzna GeForce RTX 4060 INFINITY 2 8GB GDDR6 128bit
Opis
Karta graficzna GeForce RTX 4060 INFINITY 2 8GB GDDR6 128bit
Karty GeForce RTX 4060 pozwalają swobodnie korzystać z najnowszych gier i aplikacji dzięki ultrawydajnej architekturze NVIDIA Ada Lovelace. Zakosztuj wciągającego gamingu akcelerowanego SI, z ray tracingiem i DLSS 3. Turbodoładuj proces twórczy i produktywność dzięki rozwiązaniom NVIDIA Studio.
Dane techniczne
| Model | GeForce RTX 4060 |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 4.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 4060 |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Taktowanie rdzenia | 1830 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2460 MHz |
| Taktowanie pamięci | 17 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 3072 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Wymiary | 40,2 x 123,5 x 249,9 mm |
| Wersja | Box |