Producenci
Panasonic KX-TG2511 Dect/Grey
Opis
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | DECT |
| Czas czuwania (maks.) | 170 h |
| Czas rozmów (maks.) | 18 h |
| Wyświetlacz | Podświetlany |
| Identyfikacja numerów CLIP | Tekstowa |
| Funkcja Flash | Tak |
| Tryb głośnomówiący | Tak |
| Automatyczna sekretarka | Nie |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Łączenie wielu słuchawek | Tak |
| Max. ilość słuchawek | 6 |
| Wybieranie połączeń | Książka telefoniczna |
| Wybieranie połączeń | Połączenia przychodzące |
| Wybieranie połączeń | Tonowe |
| Wybieranie połączeń | Ponowne wybierane |
| Książka telefoniczna | 50 |
| Połączenia przychodzące | 50 |
| Ponowne wybieranie | 10 |
| Funkcje specjalne | - Szukanie wpisów po pierwszym znaku |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | - Baza 98 x 121 x 54 mm |
| Waga | 240 g |
| Pozostałe parametry | - Waga: Baza 110 g, Słuchawka 130 g |