Producenci
Panasonic KX-TGC212 Dect Black+ dodatkowa słuchawka
Opis
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | DECT |
| Czas czuwania (maks.) | 200 h |
| Czas rozmów (maks.) | 16 h |
| Zasięg | 200 m |
| Zasięg w pomieszczeniu | 50 m |
| Wyświetlacz | Podświetlany |
| Tryb głośnomówiący | Tak |
| Automatyczna sekretarka | Nie |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Łączenie wielu słuchawek | Tak |
| Max. ilość słuchawek | 6 |
| Wybieranie połączeń | Szybkie wybieranie |
| Wybieranie połączeń | Książka telefoniczna |
| Wybieranie połączeń | Ponowne wybierane |
| Książka telefoniczna | 50 |
| Funkcje specjalne | - Tryb ECO |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | - Baza: 107 mm x 96 mm x 77 mm |
| Pozostałe parametry | - Alarm i zegar |