Producenci
Panasonic KX-TGE110 Dect Black
Opis
Czytelny wyswietlacz
Duży, 1,8-calowy wyświetlacz LCD z bursztynowym podświetleniem.
Duże przyciski z dużymi znakami
Czytelne i wygodne do naciskania przyciski klawiatury z dużymi znakami.
Trzy dedykowane przyciski wybierania z pamięci
Umożliwiają wykonywanie połączeń przy maksymalnie uproszczonej obsłudze.
Wyprofilowana słuchawka zapobiegajaca wyślizgiwaniu się z dłoni
Wyprofilowane karby na słuchawce pomagają zapobiegać przypadkowemu upuszczeniu.
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | 1.9 GHz |
| Czas czuwania (maks.) | 200 h |
| Czas rozmów (maks.) | 10 h |
| Wyświetlacz | Podświetlany |
| Wyświetlacz | Kolorowy |
| Tryb głośnomówiący | Tak |
| Automatyczna sekretarka | Nie |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Łączenie wielu słuchawek | Nie |
| Max. ilość słuchawek | 1 |
| Wybieranie połączeń | Książka telefoniczna |
| Wybieranie połączeń | Szybkie wybieranie |
| Wybieranie połączeń | Ponowne wybierane |
| Książka telefoniczna | 50 |
| Ponowne wybieranie | 10 |
| Szybkie wybieranie | 3 |
| Funkcje specjalne | - Blokowanie połączeń uciążliwych: 50 numerów |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | - Wymiary bazy: ok. 60 mm x 113 mm x 101 mm |
| Waga | 260 g |
| Pozostałe parametry | - Lokalizacja słuchawki bezprzewodowej |