Producenci
Panasonic RP-HJE125 black
Opis
Komfortowe słuchawki dokanałowe w energetyzujących kolorach
Wyjątkowo wygodne słuchawki dokanałowe o konstrukcji ergo fit zapewniającej idealne dopasowanie. RP-HJE125 zapewniają wysoką jakość dźwięku dzięki membranom wykonanym w technologii OctaRib. Są doskonałe dla dynamicznych użytkowników, którzy muzyki słuchają wszędzie i cenią sobie nowoczesny miejski design!
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 10 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 24 kHz |
| Czułość | 97 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1.1 m |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry | W zestawie dodatkowe nakładki w 3 różnych rozmiarach |