Producenci
Panasonic Słuchawki RP-HJE125E-W białe
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 10 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 24 kHz |
| Czułość | 97 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1.1 m |
| Kolor | Biały |
| Waga | 4 g |
| Pozostałe parametry | - Przetwornik (średnica w mm): 9.0 |