Producenci
Panasonic Słuchawki RP-HS46 czarne
Opis
Słuchawki RP-HS46 czarne
- Ultrapłaska obudowa (grubość 9,9 mm)
- Potężny dźwięk dzięki przetwornikom o średnicy 30 mm
- Bezpieczne i komfortowe dopasowanie dzięki ergonomicznej konstrukcji zauszników
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Z zaczepami usznymi |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 108 dB |
| Długość przewodu | 1.1 m |
| Waga | 16 g |