Producenci
Panasonic Słuchawki RP-HT030E-S
Opis
Lekkie, podróżne słuchawki nagłowne o składanej konstrukcji
Podróżna, składana konstrukcja z kanałem XBS oraz systemem ruchomych muszli słuchawkowych.
- Przetworniki o średnicy 30 mm
- Neodymowe magnesy
- Lekka i składana podróżna konstrukcja
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 24 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 16 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 kHz |
| Czułość | 108 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Srebrny |