Producenci
Panasonic Słuchawki douszne RP-HJE125 różowe
Opis
Słuchawki douszne przewodowe
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 10 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 24 kHz |
| Czułość | 97 dB |
| Długość przewodu | 1.1 m |
| Kolor | Różowy |
| Waga | 4 g |
| Pozostałe parametry | Przetwornik 9,0 mm |