Producenci
Panasonic Telefon dla seniora KX-TU155 niebieski
Opis
Telefon dla seniora KX-TU155
- Czytelny ekran o przekątnej 2.4"
- Duże podświetlone przyciski
- Niezbędna funkcja połączenia priorytetowego bez użycia rąk
- Zgodność z aparatami słuchowymi
- Wygodny orzycisk sterowania głośnością
- Jasna latarka LED
Dane techniczne
| Model | KX-TU155 |
| Obudowa | Standardowa |
| Waga | 102 g |
| Wysokość | 121.3 mm |
| Szerokość | 58.6 mm |
| Głębokość | 13 mm |
| Czas rozmów (maks.) | 6 h |
| Czas czuwania (maks.) | 150 h |
| Kolor | Niebieski |
| Klawiatura QWERTY | Nie |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 2,4'' |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | TFT LCD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Szczegółowe dane aparatu | 0,3 Mpx |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| GPS | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Dyktafon | Nie |
| Java | Nie |
| MMS | Nie |
| Rozmowy video | Nie |
| System operacyjny | Producenta |
| Przeglądarka www | Nie |
| Klient e-mail | Nie |
| Dual SIM | Nie |
| Pozostałe parametry |
|