Producenci
Panasonic Telefon komórkowy dla seniora KX-TU110 niebieski
Opis
Dane techniczne
| Model | KX-TU110 |
| Transmisja danych | GPRS |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć UMTS | Nie |
| Sieć LTE | Nie |
| Obudowa | Standardowa |
| Waga | 81.5 kg |
| Wysokość | 114 mm |
| Szerokość | 51 mm |
| Głębokość | 13.5 mm |
| Bateria | 1000 mAh |
| Czas rozmów (maks.) | 5 h |
| Czas czuwania (maks.) | 225 h |
| Kolor | Niebieski |
| Klawiatura QWERTY | Nie |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 1,77'' |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Ekran dotykowy | Nie |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Szczegółowe dane aparatu | 0.08 MP |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | microUSB |
| GPS | Nie |
| Pamięć wewnętrzna | 32 MB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Karta SIM | Standard |
| Tuner FM | Nie |
| Odtwarzacz Audio | Tak |
| Dyktafon | Nie |
| Java | Nie |
| MMS | Nie |
| Rozmowy video | Nie |
| System operacyjny | Producenta |
| Przeglądarka www | Nie |
| Klient e-mail | Nie |
| Dual SIM | Nie |