Producenci
Patriot Dysk SSD 128GB P210 450/430 MB/s SATA III 2.5
Opis
Dane techniczne
| Model | P210 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 128 GB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość odczytu | 450 MB/s |
| Prędkość zapisu | 430 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 30 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 30 K |
| Wysokość | 7 mm |
| Szerokość | 69.6 mm |
| Głębokość | 100 mm |
| Waga | 46 g |