Producenci
Patriot Dysk SSD 1TB P220 550/500MB/s SATA III 2.5 cala
Opis
Dane techniczne
| Model | P220 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| TBW | 480 TB |
| Prędkość odczytu | 550 MB/s |
| Prędkość zapisu | 500 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 50 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 50 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 0.7 cm |
| Szerokość | 6.99 cm |
| Głębokość | 10 cm |
| Waga | 46 g |