Producenci
Patriot Dysk SSD 1TB Viper P400 5000/4800 MB/s M.2 Gen4 x4 NVMe 1.3
Opis
Dane techniczne
| Model | Viper P400 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| Prędkość odczytu | 5000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 4800 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 620 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 550 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 3.8 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 9 g |