Producenci
Patriot Dysk SSD 256GB P210 500/400 MB/s SATA III 2,5
Opis
Dysk SSD Patriot P210
Dane techniczne
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość odczytu | 500 MB/s |
| Prędkość zapisu | 400 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 50000 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 30000 K |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 7 mm |
| Szerokość | 70 mm |
| Głębokość | 100 mm |
| Waga | 46 g |