Producenci
Patriot Dysk SSD 256GB Viper P300 1700/1100 PCIe M.2 2280
Opis
P300 to nowa generacja dysków SSD PCIe trzeciej generacji NVMe PCIe, która trafiła na rynek, oferując o 25% wyższe prędkości transferu i procesory IOP niż standardowe rozwiązania PCIe 3x2. Kompaktowa obudowa m.2 została zaprojektowana z myślą o łatwej instalacji i zmieści się na każdym komputerze stacjonarnym lub laptopie, a jej niskie zużycie energii pomaga wydłużyć żywotność baterii laptopa. P300 gwarantuje poprawę czasu uruchamiania, ładowania i transferu w porównaniu z tradycyjnymi dyskami twardymi.
Dane techniczne
| Model | Viper P300 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| TBW | 80 TB |
| Prędkość odczytu | 1700 MB/s |
| Prędkość zapisu | 1100 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 290 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 260 K |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 0.38 cm |
| Szerokość | 2.2 cm |
| Głębokość | 8 cm |
| Waga | 9 g |