Producenci
Patriot Dysk SSD 2TB P400 4900/4400 MB/s 2280 M.2 PCIe Gen4
Opis
Dane techniczne
| Model | P400 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| TBW | 1600 TB |
| Prędkość odczytu | 4900 MB/s |
| Prędkość zapisu | 4400 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 550 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 500 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 0.38 cm |
| Szerokość | 2.2 cm |
| Głębokość | 8 cm |
| Waga | 9 g |