Producenci
Patriot Dysk SSD P300 2TB M.2 PCIe Gen 3 x4 2100/1650
Opis
Dysk SSD P300 2TB M.2 PCIe Gen 3 x4 2100/1650
Dane techniczne
| Model | P300 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| TBW | 320 TB |
| Prędkość odczytu | 2100 MB/s |
| Prędkość zapisu | 1650 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 290 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 260 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 0.38 cm |
| Szerokość | 2.2 cm |
| Głębokość | 8 cm |
| Waga | 9 g |