Producenci
Patriot Dysk SSD P310 240GB M.2 2280 1700/1000 PCIe NVMe Gen3 x 4
Opis
Dysk SSD P310
- Zbudowany z najnowszym PCIe m.2 Gen3x 4, NVMe 1.3, dysk półprzewodnikowy Patriot P310, oferuje o 25% wyższe prędkości transferu i IOP niż standardowe rozwiązania PCIe 3x2.
- Dysk SSD P310 m.2 zapewnia świetne skrócenie czasu uruchamiania, ładowania i transferu oraz integralność, trwałość i niezawodność danych do codziennych zadań.
- Dzięki kompaktowej obudowie m.2, zaprojektowany z myślą o łatwej instalacji, dysk SSD P310 precyzyjnie pasuje do każdego komputera i laptopa.
- Niski pobór mocy pomaga rozszerzyć żywotność baterii.
Dane techniczne
| Model | P310 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 240 GB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| TBW | 120 TB |
| Prędkość odczytu | 1700 MB/s |
| Prędkość zapisu | 1000 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 280 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 250 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 3.8 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 9 g |