Producenci
Patriot Karta pamięci microSDXC 256GB V90 UHS-II U3 C10 300/260MB/s
Opis
Karta pamięci SDXC 256GB V90 UHS-II U3 C10 300/260MB/s
Karta pamięci V90 zapewnia najwyższą jakość z dużą ilością miejsca do przechowywania zdjęć i przesyłania ich w dowolnym miejscu w mgnieniu oka. Zbudowana z najlepszych w swojej klasie komponentów, posiada 5-letnią gwarancję.
Karta pamięci V90 zachowa wszystko, co dla Ciebie ważne, a dzięki niej Twoje wspomnienia będą zabezpieczone przed najtrudniejszymi warunkami. Produkt jest wstrząsoodporny, odporny na temperaturę, wodoodporny.
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 256 GB |
| Typ kart pamięci | SD |
| Prędkość odczytu | 300 MB/s |
| Prędkość zapisu | 260 MB/s |
| Klasa pamięci | U3 |
| Klasa pamięci | Class10 |
| Klasa pamięci | V90 |
| Standard pamięci SD / CF | UHS-II |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Adapter | Nie |
| Czytnik USB | Nie |
| Wymiary | 4 x 39 x 52 mm |
| Waga | 2 g |