Producenci
Patriot Pamięć DDR4 SIGNATURE 16GB/3200 (1*16GB) CL22
Opis
Pamięć DDR4 SIGNATURE 16GB/3200 (1*16GB) CL22
Pamięć Patriot Memory Signature Line DDR4 SODIMM zapewnia oczekiwaną jakość, niezawodność i wydajność dla dzisiejszych potrzeb notebooków. Ten moduł 16 GB jest zaprojektowany do pracy z częstotliwością 3200 MHz (PC4-25600) z opóźnieniem CAS 22.
Dane techniczne
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Całkowita pojemność pamięci | 16 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL22 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Wymiary | 0.3 x 6.9 x 3 cm |
| Waga | 9 g |