Producenci
Patriot Pendrive Supersonic Rage Lite 32GB USB 3.2
Opis
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 32 GB |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Prędkość odczytu | 120 MB/s |
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Kolor | Granatowy |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 55 x 21 x 10 mm |
| Waga | 10 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |