Producenci
Patriot Pendrive Xporter 3 32GB USB 3.2 Slider
Opis
Przenośny nośnik USB, który ułatwi Ci codzienne zadania. Dzięki szybkości odczytu do 80 MB/s i obsłudze trybu UASP zapewnia szybką reakcję, XPorter 3 umożliwia szybki i efektywny transfer plików o różnych rozmiarach, zdjęć, wideo i muzyki, kiedy tylko ich potrzebujesz. XPorter 3 jest kompatybilny z wieloma obecnie używanymi i starszymi systemami operacyjnymi Windows, Linux oraz Mac, a także obsługuje formatowanie exFAT. Ponadto, jest wstecznie kompatybilny z poprzednimi wersjami USB.
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 32 GB |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Prędkość odczytu | 80 MB/s |
| Szyfrowanie danych | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 60 x 19 x 9 mm |
| Waga | 10 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |