Producenci
Patriot Pendrive Xporter Core 64GB USB 3.2 80MB/s
Opis
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 64 GB |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Prędkość odczytu | 80 MB/s |
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 19,1 x 64,9 x 8,8 mm |
| Waga | 10 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |