Producenci
Philips Głośnik Bluetooth TAS5505/00
Opis
Głośnik bezprzewodowy
Zrelaksuj się w dobrym stylu
Zrelaksuj się, korzystając z głośnika Bluetooth, który pasuje do każdego wnętrza. 12 godzin odtwarzania i bogaty dźwięk z ciepłymi basami. Wykonana z mieszanki wełny tkanina głośnika zapewnia wyrafinowane wykończenie, a wbudowany mikrofon umożliwia prowadzenie rozmów w trybie głośnomówiącym.
Idealna harmonia formy i funkcjonalności
Głośnik wygląda świetnie w każdym miejscu. Wytłaczane przyciski umożliwiają sterowanie odtwarzaniem, funkcją Bluetooth i innymi funkcjami. Wbudowany mikrofon umożliwia prowadzenie rozmów przez zestaw głośnomówiący, a pasek do przenoszenia można przełożyć przez otwór na smycz.
12 godzin odtwarzania. Czas ładowania: 3,5 godziny.
Z łatwością przejdź z pracy na kolację. Po jednym naładowaniu akumulatora uzyskasz 12 godzin odtwarzania, a zasięg łączności bezprzewodowej wynosi 20 m. Ładowanie głośnika za pomocą dołączonego kabla USB-C trwa 3,5 godziny.
Głośna muzyka, parowanie do trybu stereo
Membrana bierna zapewnia mocne basy. 3,15-calowy przetwornik pełnozakresowy zapewnia wyraźny dźwięk nawet przy wysokim poziomie głośności. Chcesz, aby muzyka brzmiała jeszcze mocniej? Sparuj z takim samym głośnikiem, aby uzyskać dźwięk stereo.
Tkanina głośnikowa Kvadrat. Stworzona, aby przepuszczać dźwięk
Głośnik jest pokryty wysokiej jakości tkaniną stworzoną przez wyższej klasy producenta, firmę Kvadrat. Piękny materiał z mieszanki wełny jest akustycznie przezroczysty, dzięki czemu dźwięk swobodnie przepływa z głośnika do pomieszczenia.
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 40 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Szary |
| Czas ładowania | 3.5 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 12 h |
| Wymiary | 7 x 19,1 x 7,2 cm |
| Waga | 581 g |
| Pozostałe parametry |
|