Producenci
Philips Mikrowieża TAM4505 CD BT
Opis
Mikro wieża TAM4505 CD BT
Elegancki wygląd, bogaty dźwięk
Wzbogać swoje odtwarzanie muzyki w domu dzięki tej mikrowieży o klasycznym wyglądzie. Ciesz się krystalicznie czystym dźwiękiem z cyfrowego radia DAB+/FM, przesyłaj strumieniowo muzykę i podcasty oraz odtwarzaj płyty CD w bogatym brzmieniu o mocy 60 W. Możesz podłączyć inne źródła za pośrednictwem USB lub wejścia audio.
Cała muzyka
Ta stylowa mikrowieża pozwala na strumieniowe przesyłanie list odtwarzania, odtwarzanie płyt CD i słuchanie radia DAB+ oraz FM. Cyfrowy tuner radiowy z możliwością ustawienia 20 stacji zapewnia całkowicie czysty odbiór, a odtwarzacz CD odczytuje płyty CD z plikami MP3 oraz nagrane płyty CD.
Głośniki Bass Reflex. Bogatsze tony niskie
Te głośniki półkowe zapewniają czysty dźwięk i dobre basy dzięki połączeniu portów głośników niskotonowych, wysokotonowych i bass-reflex. Maksymalna moc wyjściowa 60 W zapewnia potężny dźwięk w każdym pomieszczeniu. Idealne do salonu lub otwartych pomieszczeń mieszkalnych.
Klasyczna budowa
Dwubarwna jednostka centralna oraz kolumny głośnikowe przypominają wyglądem osobne elementy systemu Hi-Fi. Teksturowane pokrętło regulacji głośności nadaje całości analogowego charakteru. Z przodu jednostki znajdują się przyciski do odtwarzania i wybierania źródła.
Cyfrowa korekcja dźwięku. Wybierz wstępnie skonfigurowany styl dźwięku
Hip-hop, śpiew chóralny, muzyka symfoniczna czy opera rockowa? Niezależnie od tego, w jakiej muzyce gustujesz, funkcja cyfrowej korekcji dźwięku pozwoli Ci jeszcze bardziej docenić ulubione brzmienia. Wybieraj spośród wstępne ustawionych stylów dźwięku, aby wydobyć z ulubionej muzyki wszystko, co najlepsze.
Czuj się jak u siebie w domu
Ta zasilana sieciowo mikrowieża doskonale wygląda w każdym pomieszczeniu. Zasięg bezprzewodowy Bluetooth wynosi 10 m. Port USB umożliwia ładowanie inteligentnego urządzenia. Łatwy w obsłudze pilot zapewnia wygodny dostęp do głównych funkcji systemu.
Dane techniczne
| System | Mikrowieża |
| Liczba kanałów audio | 2.0 |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 60 W |
| Tuner FM | Tak |
| Pasma | DAB |
| Pasma | FM (UKF) |
| Pasma | DAB+ |
| Pamięć stacji | 20 |
| Odtwarzacz CD | Tak |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-R |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-RW |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Funkcje specjalne | Korekcja dźwięku:
Tryby odtwarzania płyt:
Tryby odtwarzania przez bezpośrednie połączenie USB:
Tuner:
|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | 1 x USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 5.23 kg |
| Pozostałe parametry |
|