Producenci
Philips Monitor 23.8 243S7EHMB IPS HDMI Pivot Głośniki
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 243S7EHMB |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527 mm |
| Plamka matrycy | 0.275 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 20 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 2 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | FCC Class B |
| Certyfikaty | EPA |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | UL/C-UL or CSA |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 11 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie | Przewód D-Sub, przewód HDMI, przewód audio, przewód zasilający |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 325 mm |
| Wysokość z podstawą | 483 mm |
| Szerokość | 540 mm |
| Głębokość | 45 mm |
| Głębokość z podstawą | 202 mm |
| Waga | 3.1 kg |
| Waga z podstawą | 5 kg |
| TCO Certified | Tak |