Producenci
Philips Monitor 23.8 243V7QJABF IPS HDMI DP Głośniki
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | 243V7QJABF |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Plamka matrycy | 0.275 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 200 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 56 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 76 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | BSMI |
| Certyfikaty | FCC Class B |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | CU |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 13.82 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 325 mm |
| Wysokość z podstawą | 415 mm |
| Szerokość | 540 mm |
| Głębokość | 45 mm |
| Głębokość z podstawą | 209 mm |
| Waga | 3.08 kg |
| Waga z podstawą | 3.8 kg |