Producenci
Philips Monitor 242B1 23.8 IPS DVI HDMI DP Pivot
Opis
Wyraźny obraz usprawniający pracę
Dzięki temu monitorowi Philips wykonasz swoją pracę najlepiej, jak to możliwe. Ekran IPS zapewniający rozdzielczość FHD to idealny partner do pracy. Wyposażony jest w funkcje zwiększające wydajność pracy i trwałość sprzętu. Monitor dba też o Twoje oczy obsługuje specjalne funkcje, co zostało potwierdzone certyfikatem TUV.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | 242B1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 50 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 85 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.1 |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI-D |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 2 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | EPA |
| Certyfikaty | CEL |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | CCC |
| Certyfikaty | CU |
| Certyfikaty | FCC Class B |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 14.5 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 323 mm |
| Wysokość z podstawą | 501 mm |
| Szerokość | 540 mm |
| Głębokość | 51 mm |
| Głębokość z podstawą | 205 mm |
| Waga | 2.99 kg |
| Waga z podstawą | 4.57 kg |