Producenci
Philips Monitor 242B1H 23.8 DVI HDMI DP Pivot Webcam
Opis
Wyraźny obraz usprawniający pracę
Ten monitor Philips z bezpieczną, wysuwaną kamerą internetową z systemem Windows Hello zapewnia większe bezpieczeństwo. Jest wyposażony w funkcje zwiększające wydajność pracy i trwałość sprzętu. Monitor dba też o Twoje oczy obsługuje specjalne funkcje, co zostało potwierdzone certyfikatem TUV.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | 242B1H |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 50 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 85 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.1 |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI-D |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.1 |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 2 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | EPA |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | CCC |
| Certyfikaty | CU |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | FCC Class B |
| Certyfikaty | CEL |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 14.5 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 323 mm |
| Wysokość z podstawą | 501 mm |
| Szerokość | 540 mm |
| Głębokość | 51 mm |
| Głębokość z podstawą | 205 mm |
| Waga | 3.17 kg |
| Waga z podstawą | 4.77 kg |
| Pozostałe parametry | Kamera Full HD o rozdzielczości 2,0 megapiksela, mikrofon i wskaźnik LED (z Windows 10 Hello) |