Producenci
Philips Monitor 242S1AE 23.8 IPS DVI HDMI DP Pivot
Opis
Monitor Philips S Line oferuje niezbędne funkcje umożliwiające codzienną wydajność i wygodną pracę. Monitor praktycznie bez ramki z rozdzielczością FHD zapewnia wyraźny obraz. Tryby EasyRead i Eye Comfort dbają o Twoje oczy, co zostało potwierdzone certyfikatem TUV.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | 242S1AE |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 50 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 85 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI-D |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Certyfikaty | TCO |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 13.6 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 323 mm |
| Wysokość z podstawą | 482 mm |
| Szerokość | 540 mm |
| Głębokość | 51 mm |
| Głębokość z podstawą | 205 mm |
| Waga | 2.98 kg |
| Waga z podstawą | 4.83 kg |