Philips Monitor 24E1N1100A IPS 23.8 cala 100Hz HDMI
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
406.10
Opis
Pracuj stylowo
Funkcje opracowane z myślą o Tobie
  • Klawisz przełączania menu EasySelect umożliwia szybki dostęp do menu ekranowego
  • Tryb EasyRead pozwala czytać jak na papierze
  • System prowadzenia przewodów ułatwia zachowanie porządku w miejscu pracy
  • Tryb LowBlue i technologia Flicker-free są przyjazne dla oczu
Łatwa obsługa
  • Wbudowane głośniki stereofoniczne dla multimediów
  • Mocowanie VESA zapewnia wygodę
  • HDMI zapewnia uniwersalną cyfrową łączność
Doskonała jakość obrazu
  • Częstotliwość odświeżania 100 Hz zapewnia niezwykle płynny obraz
  • Ekran 16:9 Full HD zapewnia doskonałą szczegółowość
  • Technologia LED IPS zapewnia szeroki kąt widzenia oraz dokładność obrazu i barw
  • Szybki czas reakcji - 1 ms MPRT - zapewnia wyraźny obraz i płynną grę
Szybkie odświeżanie - 100 Hz
Ten monitor firmy Philips odświeża obraz na ekranie nawet 100 razy na sekundę, co sprawia, że pracuje znacznie szybciej niżstandardowy. Częstotliwość odświeżania 100 Hz powoduje, że najważniejsze dla graczy ruchy wroga widać niezwykle płynnie, dzięki czemu gracz może go łatwo namierzyć.
Ekran 16:9 Full HD
Wbudowane głośniki stereofoniczne
Technologia IPS
Tryb LowBlue i technologia Flicker-free
Tryb EasyRead
Szybki czas reakcji: 1 ms MPRT
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
24E1N1100A
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 23.8''
Typ matrycy TFT IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 296.46 mm
Obszar widzialny w poziomie 527.04 mm
Plamka matrycy 0.2745 mm
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji 4 ms
Jasność 250 cd/m²
Kontrast statyczny 1 300:1
Częstotliwość odświeżania 100 Hz
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 115 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 100 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 1 x Audio in
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x 15-pin D-Sub
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Certyfikaty CE
Certyfikaty VCCI
Certyfikaty TUV
Certyfikaty CB
Certyfikaty BSMI
Certyfikaty PSB
Certyfikaty RoHS
Certyfikaty MEPS
Certyfikaty ICES 003
Certyfikaty EAC
Certyfikaty FCC
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 14.5 W
Klasa energetyczna D
Akcesoria w zestawie
  • Przewód HDMI
  • Przewód zasilający
  • Monitor z podstawą
  • Dokumentacja użytkownika
Kolor Czarny
Wysokość 316 mm
Wysokość z podstawą 417 mm
Szerokość 542 mm
Głębokość 45 mm
Głębokość z podstawą 180 mm