Philips Monitor 27 cali 27E1N5500LA VA HDMIx2 DP Pivot Głośniki
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
796.80
Opis
27E1N5500LA
Efektowny wygląd, żywe kolory
Monitor z panelem VA pozwala cieszyć się wspaniałej jakości obrazem i szerokimi kątami widzenia
Niezwykle czysty obraz w rozdzielczości Quad HD 2560 x 1440 pikseli
Szybki czas reakcji 1 ms MPRT zapewnia wyraźny obraz i płynną grę
Tryb gry SmartImage zoptymalizowany do potrzeb graczy
Wbudowane głośniki stereofoniczne dla multimediów
Tryb LowBlue i technologia Flicker-free są przyjazne dla oczu
Dostosowanie nachylenia, obrotu i wysokości zapewnia idealną pozycję oglądania
System prowadzenia przewodów ułatwia zachowanie porządku w miejscu pracy
Klawisz przełączania menu EasySelect umożliwia szybki dostęp do menu ekranowego
SmartContrast zapewnia głęboką czerń i większe bogactwo szczegółów
Tryb EasyRead pozwala czytać jak na papierze.
Model
27E1N5500LA
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy VA
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 335.664 mm
Obszar widzialny w poziomie 596.736 mm
Plamka matrycy 0.2331 mm
Rozdzielczość 2560 x 1440
Czas reakcji 1 ms
Jasność 300 cd/m²
Kontrast statyczny 4 000:1
Kontrast dynamiczny Mega Contrast
Częstotliwość odświeżania 75 Hz
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 114 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 75 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Regulacja wysokości Tak
Certyfikaty TUV
Certyfikaty CU
Certyfikaty FCC Class B
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 26 W
Klasa energetyczna F
Akcesoria w zestawie
  • Monitor z podstawą
  • Przewód HDMI
  • Przewód zasilający
  • Dokumentacja użytkownika
Kolor Czarny
Wysokość 365 mm
Wysokość z podstawą 510 mm
Szerokość 614 mm
Głębokość 52 mm
Głębokość z podstawą 212 mm