Producenci
Philips Monitor 27 cali 27M1C3200VL Curved VA 165Hz HDMI DP
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 27M1C3200VL |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336.312 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.888 mm |
| Plamka matrycy | 0.3114 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 200 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 165 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | FCC Class B |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | CU |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 21 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 366 mm |
| Wysokość z podstawą | 447 mm |
| Szerokość | 611 mm |
| Głębokość | 83 mm |
| Głębokość z podstawą | 193 mm |
| Waga | 4.13 kg |
| Waga z podstawą | 5.44 kg |
| Pozostałe parametry | Czas reakcji (standardowy): 4 ms (szarości) |