Philips Monitor 27 cali 27M1C3200VL Curved VA 165Hz HDMI DP
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
621.30
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
27M1C3200VL
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy VA
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 336.312 mm
Obszar widzialny w poziomie 597.888 mm
Plamka matrycy 0.3114 mm
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Zakrzywienie ekranu 1500 R
Czas reakcji 1 ms
Jasność 250 cd/m²
Kontrast statyczny 3 000:1
Kontrast dynamiczny Mega Contrast
Częstotliwość odświeżania 165 Hz
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 200 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 165 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Certyfikaty RoHS
Certyfikaty CE
Certyfikaty FCC Class B
Certyfikaty TUV
Certyfikaty CB
Certyfikaty CU
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 21 W
Klasa energetyczna E
Akcesoria w zestawie
  • Monitor z podstawą
  • Przewód HDMI
  • Przewód DisplayPort
  • Przewód zasilający
  • Dokumentacja użytkownika
Kolor Czarny
Wysokość 366 mm
Wysokość z podstawą 447 mm
Szerokość 611 mm
Głębokość 83 mm
Głębokość z podstawą 193 mm