Producenci
Philips Monitor 27 cali 27M2C5501 Curved VA 180Hz HDMIx2 DP HAS Ambiglow
Opis
27M2C5501
Wrażenia z gry na najwyższym poziomie
Ten zakrzywiony monitor z panelem Fast VA pozwala grać z najwyższą precyzją i prędkością przy 180 Hz. Dzięki wyraźnemu obrazowi HDR, zakrzywionej konstrukcji i gwarantowanej rozdzielczości Quad HD monitor ten zapewnia doskonałe wrażenia z gry.
Stworzony do szybkiej akcji:
- Szybki czas reakcji - 0,5 ms - zapewnia wyraźny obraz i płynną grę
Funkcje opracowane pod kątem potrzeb graczy:
- Ambiglow z technologią AI: dla zintensyfikowanej rozrywki
- ShadowBoost: ożywianie mrocznych scen
- Tryb gry SmartImage zoptymalizowany do potrzeb graczy
- Tryb LowBlue i technologia Flicker-free są przyjazne dla oczu
- Smart Crosshair: większa celność i zabawa
Stworzony do szybkiej akcji:
- Częstotliwość odświeżania 180 Hz zapewnia niezwykle płynny, piękny obraz
- Niewielkie opóźnienie wejścia skraca czas przesyłania sygnału z urządzeń do monitora
Wciągające efekty wizualne:
- Technologia High Dynamic Range (HDR) zapewnia bardziej realistyczny kolorowy obraz
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 27M2C5501 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.664 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.736 mm |
| Plamka matrycy | 0.2331 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 270 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 180 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | BSMI |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | ICES 003 |
| Certyfikaty | ISO 9241-307 |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | EMF |
| Certyfikaty | UKCA |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | PSB |
| Certyfikaty | FCC |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 25 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 369 mm |
| Wysokość z podstawą | 528 mm |
| Szerokość | 611 mm |
| Głębokość | 90 mm |
| Głębokość z podstawą | 247 mm |
| Waga | 4.22 kg |
| Waga z podstawą | 6.06 kg |