Philips Monitor 27 cali Evnia 27M2C5500W Curved VA 240Hz HDMIx2 DPx2 HAS
Dostępność: brak towaru
Opis
27M2C5500W
Wrażenia z gry na najwyższym poziomie
Technologia AMD FreeSync Premium Pro; płynne gry w rozdzielczości HDR z niewielkimi opóźnieniami
Niezwykle wysoka częstotliwość odświeżania 240 Hz zapewniająca rozgrywkę praktycznie bez opóźnień
Podczas grania w najbardziej wciągające gry akcji niezwykle wysoka częstotliwość odświeżania 240 Hz zapewnia niesamowicie płynne, pozbawione opóźnień wrażenia. Ten monitor Philips odświeża obraz nawet 240 razy na sekundę, czyli znacznie częściej niż standardowe monitory. Częstotliwość odświeżania 240 Hz zapewnia doskonałą płynność ruchu i wyrazistość obrazu, co jest szczególnie ważne w przypadku dynamicznych gier, takich jak gry FPS i gry wyścigowe. Dzięki monitorowi Philips Momentum o częstotliwości odświeżania 240 Hz sceny akcji w grach są pozbawione migotania i zjawiska powidoku. Ten monitor umożliwia głębsze zanurzenie się w świecie gry i bardzo realistyczną rozgrywkę.
Niewielkie opóźnienie wejścia skraca czas przesyłania sygnału z urządzeń do monitora
Szybki czas reakcji 1 ms MPRT zapewnia wyraźny obraz i płynną grę
Zaokrąglona konstrukcja monitora zapewnia realistyczne wrażenia podczas oglądania
Monitor z panelem VA pozwala cieszyć się wspaniałej jakości obrazem i szerokimi kątami widzenia
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
27M2C5500W
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy VA
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 335.664 mm
Obszar widzialny w poziomie 596.736 mm
Plamka matrycy 0.2331 mm
Rozdzielczość 2560 x 1440
Zakrzywienie ekranu 1000 R
Czas reakcji 1 ms
Jasność 400 cd/m²
Kontrast statyczny 3 000:1
Kontrast dynamiczny Mega Contrast
Częstotliwość odświeżania 240 Hz
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 255 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 240 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1
Gniazda we/wy 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Tak
Certyfikaty RoHS
Certyfikaty FCC Class B
Certyfikaty CU
Certyfikaty TUV
Certyfikaty CB
Certyfikaty CE
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 26 W
Klasa energetyczna F
Akcesoria w zestawie
  • Monitor z podstawą
  • Przewód HDMI
  • Przewód DisplayPort
  • Przewód USB typu upstream
  • Przewód zasilający
  • Dokumentacja użytkownika
Kolor Czarny
Wysokość 370 mm
Wysokość z podstawą 527 mm
Szerokość 606 mm
Głębokość 108 mm
Głębokość z podstawą 203 mm