Producenci
Philips Monitor 275B1 27 IPS DVI HDMI DP Pivot
Opis
Krystalicznie czysta wizja, aby zrobić więcej
Wykonaj najlepszą pracę dzięki temu monitorowi Philips. Krystalicznie czysty QHD zapewnia przestrzeń i przejrzystość w pracy. Wyposażony w funkcje poprawiające produktywność i zrównoważony rozwój. Funkcje komfortu wzroku z certyfikatem TUV zmniejszającym zmęczenie oczu
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | 275B1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.664 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.736 mm |
| Plamka matrycy | 0.2331 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 4 s |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 50 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 114 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI-D |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | FCC Class B |
| Certyfikaty | EPA |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | CU |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 18 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 366 mm |
| Wysokość z podstawą | 537 mm |
| Szerokość | 613 mm |
| Głębokość | 51 mm |
| Głębokość z podstawą | 205 mm |
| Waga | 4.75 kg |
| Waga z podstawą | 6.36 kg |