Producenci
Philips Monitor 278B1 27 IPS HDMIx2 DP Pivot
Opis
Niesamowicie wyraźny obraz usprawniający pracę
Dzięki temu monitorowi Philips wykonasz swoją pracę najlepiej, jak to możliwe. Zapewnia niezwykle wyraźny obraz, rozdzielczość Ultraclear 4K UHD i obszerną przestrzeń do pracy. Wyposażony jest w funkcje zwiększające wydajność pracy i trwałość sprzętu. Monitor dba też o Twoje oczy obsługuje specjalne funkcje, co zostało potwierdzone certyfikatem TUV.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | 278B1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.664 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.736 mm |
| Plamka matrycy | 0.1554 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 50 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 140 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 23 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.1 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | FCC Class B |
| Certyfikaty | CU |
| Certyfikaty | EPA |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 24.1 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 366 mm |
| Wysokość z podstawą | 537 mm |
| Szerokość | 613 mm |
| Głębokość | 51 mm |
| Głębokość z podstawą | 205 mm |
| Waga | 5.03 kg |
| Waga z podstawą | 6.64 kg |