Philips Monitor 27E1N1300A 27 cali IPS 100Hz HDMI USB-C Głośniki
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
676.50
Opis
Większa produktywność dzięki połączeniu USB-C
Częstotliwość odświeżania 100 Hz zapewnia niezwykle płynny obraz
Ten monitor firmy Philips odświeża obraz na ekranie nawet 100 razy na sekundę, co sprawia, że pracuje znacznie szybciej niż standardowy. Częstotliwość odświeżania 100 Hz powoduje, że najważniejsze dla graczy ruchy wroga widać niezwykle płynnie, dzięki czemu gracz może go łatwo namierzyć.
Szybki czas reakcji 1 ms MPRT zapewnia wyraźny obraz i płynną grę
Podłączanie notebooka za pomocą jednego przewodu USB-C
Technologia LED IPS zapewnia szeroki kąt widzenia oraz dokładność obrazu i barw
Ekran 16:9 Full HD zapewnia doskonałą szczegółowość
Wbudowane głośniki stereofoniczne dla multimediów
Tryb LowBlue i technologia Flicker-free są przyjazne dla oczu
System prowadzenia przewodów ułatwia zachowanie porządku w miejscu pracy
Klawisz przełączania menu EasySelect umożliwia szybki dostęp do menu ekranowego
HDMI zapewnia uniwersalną cyfrową łączność
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
27E1N1300A
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy TFT IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 336.31 mm
Obszar widzialny w poziomie 597.89 mm
Plamka matrycy 0.3114 mm
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji 4 ms
Jasność 250 cd/m²
Kontrast statyczny 1 300:1
Kontrast dynamiczny Mega Contrast
Częstotliwość odświeżania 100 Hz
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 115 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 100 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 1 x USB (Type C)
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Certyfikaty CE
Certyfikaty VCCI
Certyfikaty FCC
Certyfikaty PSE
Certyfikaty EAC
Certyfikaty PSB
Certyfikaty TUV
Certyfikaty CB
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 18.8 W
Klasa energetyczna E
Akcesoria w zestawie
  • Kable: Przewód HDMI, przewód USB-C USB-C, przewód zasilania
  • Dokumentacja użytkownika
Kolor Czarny
Wysokość 357 mm
Wysokość z podstawą 457 mm
Szerokość 617 mm
Głębokość 46 mm
Głębokość z podstawą 211 mm