Philips Monitor 27E1N1900AE 27 cali IPS 4K HDMIx2 USB-C HAS Głośniki
Dostępność: średnia ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Większa produktywność dzięki połączeniu USB-C
Technologia LED IPS zapewnia szeroki kąt widzenia oraz dokładność obrazu i barw
Rozdzielczość UltraClear 4K UHD (3840x2160) gwarantuje precyzyjne odwzorowanie obrazu
Technologia High Dynamic Range (HDR) zapewnia bardziej realistyczny kolorowy obraz
Płynna gra bez wysiłku dzięki technologii synchronizacji adaptacyjnej
Tryb LowBlue i technologia Flicker-free są przyjazne dla oczu
Klawisz przełączania menu EasySelect umożliwia szybki dostęp do menu ekranowego
HDMI zapewnia uniwersalną cyfrową łączność
Podłączanie notebooka za pomocą jednego przewodu USB-C
Wbudowane głośniki stereofoniczne dla multimediów
Regulacja wysokości gwarantuje ergonomię i wygodę
Model
27E1N1900AE
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy TFT IPS
Technologia podświetlania Diody LED
Plamka matrycy 0.1554 mm
Rozdzielczość 3840 x 2160
Czas reakcji 4 ms
Jasność 350 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 140 kHz
Częstotliwość pionowa min. 40 Hz
Częstotliwość pionowa max. 60 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Tak
Certyfikaty CB
Certyfikaty VCCI
Certyfikaty FCC
Certyfikaty EAC
Certyfikaty UKCA
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 26.97 W
Klasa energetyczna F
Kolor Czarny
Wysokość 365 mm
Wysokość z podstawą 492 mm
Szerokość 613 mm
Głębokość 54 mm
Głębokość z podstawą 220 mm