Philips Monitor 27M2N3201A 27 cali IPS 180Hz HDMIx2 DP Pivot Głośniki
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
736.70
Opis
Poszerz swój horyzont gier
Ten monitor może odtwarzać dowolną grę z prędkością do 180 Hz. Ma nie tylko to, ale także mnóstwo innych funkcji, które czynią go idealnym towarzyszem, takich jak rozdzielczość Full HD, jakość obrazu HDR i Smart Crosshair.
Częstotliwość odświeżania 180 Hz zapewnia niezwykle płynny, piękny obraz
Grasz intensywnie, rywalizując z innymi? Potrzebujesz monitora gwarantującego brak opóźnień i wyjątkowo płynny obraz? Ten monitor odświeża obraz nawet 180 razy na sekundę, czyli z częstotliwością realnie wyższą niż modele standardowe. W przypadku niższej częstotliwości odświeżania przeciwnicy mogą wyglądać, jakby skakali z miejsca na miejsce na ekranie, co sprawia, że są trudnym celem. Częstotliwość odświeżania 180 Hz eliminuje ten problem przeciwnik porusza się zawsze niezwykle płynnie i można go łatwo namierzyć. Dzięki wyjątkowo małemu opóźnieniu i praktycznie wyeliminowaniu efektu urywania obrazu ten monitor firmy Philips stanowi idealny wybór dla graczy.
Niewielkie opóźnienie wejścia skraca czas przesyłania sygnału z urządzeń do monitora
Szybki czas reakcji 0,5 ms zapewnia wyraźny obraz i płynną grę
Panel Fast IPS: do intensywnych rozgrywek z krystalicznie czystym obrazem
Ekran 16:9 Full HD zapewnia doskonałą szczegółowość
Technologia High Dynamic Range (HDR) zapewnia bardziej realistyczny kolorowy obraz
SmartContrast zapewnia głęboką czerń i większe bogactwo szczegółów
Tryb LowBlue i technologia Flicker-free są przyjazne dla oczu
Klawisz przełączania menu EasySelect umożliwia szybki dostęp do menu ekranowego
Tryb gry SmartImage zoptymalizowany do potrzeb graczy
Smart Crosshair: większa celność i zabawa
SmartErgoBase umożliwia indywidualne ergonomiczne dopasowanie
Wbudowane głośniki stereofoniczne dla multimediów
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
27M2N3201A
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy TFT IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Plamka matrycy 0.31125 mm
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji 1 ms
Jasność 300 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Częstotliwość odświeżania 180 Hz
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 200 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 180 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Regulacja wysokości Tak
Certyfikaty TUV
Certyfikaty CB
Certyfikaty FCC
Certyfikaty RoHS
Certyfikaty CE
Certyfikaty EAC
Certyfikaty UKCA
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 27.4 W
Klasa energetyczna E
Kolor Nie dotyczy
Wysokość 368 mm
Wysokość z podstawą 519 mm
Szerokość 614 mm
Głębokość 60 mm
Głębokość z podstawą 261 mm