Philips Monitor 31.5 cala 32B1N3800 VA 4K HDMIx2 DP Pivot
Dostępność: brak towaru
Opis
32B1N3800
Codzienne zadania uproszczone
Monitor z panelem VA pozwala cieszyć się wspaniałej jakości obrazem i szerokimi kątami widzenia
1,074 miliarda kolorów gwarantuje płynną gradację i szczegółowość
Rozdzielczość UltraClear 4K UHD (3840x2160) gwarantuje precyzyjne odwzorowanie obrazu
Zaprogramowane ustawienia SmartImage zapewniają prosty dostęp do zoptymalizowanych ustawień obrazu
Połączenie DisplayPort zapewnia doskonałe efekty wizualne
HDMI zapewnia uniwersalną cyfrową łączność
Mniejsze zmęczenie wzroku dzięki technologii Flicker-free
Tryb LowBlue umożliwia pracę zdrowszą dla oczu
Wbudowane głośniki stereofoniczne dla multimediów
SmartErgoBase umożliwia indywidualne ergonomiczne dopasowanie
Tryb EasyRead pozwala czytać jak na papierze
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
32B1N3800
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 31.5''
Typ matrycy VA
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 392.234 mm
Obszar widzialny w poziomie 697.306 mm
Plamka matrycy 0.18159 mm
Rozdzielczość 3840 x 2160
Czas reakcji 4 ms
Jasność 350 cd/m²
Kontrast statyczny 3 500:1
Kontrast dynamiczny 50 000:1
Częstotliwość odświeżania 75 Hz
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 140 kHz
Częstotliwość pionowa min. 23 Hz
Częstotliwość pionowa max. 75 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Gniazda we/wy 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Regulacja wysokości Tak
Certyfikaty CE
Certyfikaty UKCA
Certyfikaty EAC
Certyfikaty FCC
Certyfikaty TUV
Certyfikaty CB
Certyfikaty EMF
Certyfikaty RoHS
Certyfikaty MEPS
Certyfikaty PSB
Certyfikaty ICES 003
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 32 W
Klasa energetyczna F
Akcesoria w zestawie
  • Monitor z podstawą
  • Przewód HDMI
  • Przewód DisplayPort
  • Przewód zasilający
  • Dokumentacja użytkownika
Kolor Czarny
Wysokość 422 mm
Wysokość z podstawą 631 mm
Szerokość 714 mm
Głębokość 62 mm
Głębokość z podstawą 280 mm