Philips Monitor 31.5 cala 32M2C5501 Curved VA 180Hz HDMIx2 DP HAS Ambiglow
Dostępność: brak towaru
Opis
32M2C5501
Wrażenia z gry na najwyższym poziomie
Ten zakrzywiony monitor z panelem Fast VA pozwala grać z najwyższą precyzją i prędkością przy 180 Hz. Dzięki wyraźnemu obrazowi HDR, zakrzywionej konstrukcji i gwarantowanej rozdzielczości Quad HD monitor ten zapewnia doskonałe wrażenia z gry.
Stworzony do szybkiej akcji:
  • Szybki czas reakcji - 0,5 ms - zapewnia wyraźny obraz i płynną grę
Funkcje opracowane pod kątem potrzeb graczy:
  • Ambiglow z technologią AI: dla zintensyfikowanej rozrywki
  • ShadowBoost: ożywianie mrocznych scen.
  • Tryb gry SmartImage zoptymalizowany do potrzeb graczy
  • Tryb LowBlue i technologia Flicker-free są przyjazne dla oczu
  • Smart Crosshair: większa celność i zabawa
Stworzony do szybkiej akcji:
  • Częstotliwość odświeżania 180 Hz zapewnia niezwykle płynny, piękny obraz
  • Niewielkie opóźnienie wejścia skraca czas przesyłania sygnału z urządzeń do monitora
Wciągające efekty wizualne:
  • Technologia High Dynamic Range (HDR) zapewnia bardziej realistyczny kolorowy obraz
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
32M2C5501
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 31.5''
Typ matrycy VA
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 392.256 mm
Obszar widzialny w poziomie 697.344 mm
Plamka matrycy 0.2724 mm
Rozdzielczość 2560 x 1440
Zakrzywienie ekranu 1500 R
Czas reakcji 1 ms
Jasność 300 cd/m²
Kontrast statyczny 3 500:1
Kontrast dynamiczny Mega Contrast
Częstotliwość odświeżania 180 Hz
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 270 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 180 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Tak
Certyfikaty CE
Certyfikaty EAC
Certyfikaty PSB
Certyfikaty UKCA
Certyfikaty TUV
Certyfikaty ISO 9241-307
Certyfikaty CB
Certyfikaty EMF
Certyfikaty RoHS
Certyfikaty ICES 003
Certyfikaty BSMI
Certyfikaty FCC
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 32 W
Klasa energetyczna F
Akcesoria w zestawie
  • Przewód HDMI
  • Przewód DisplayPort
  • Przewód zasilający
  • Monitor z podstawą
  • Dokumentacja użytkownika
Kolor Biały
Wysokość 426 mm
Wysokość z podstawą 593 mm
Szerokość 709 mm
Głębokość 96 mm
Głębokość z podstawą 311 mm