Producenci
Philips Monitor 32BDL4550D 32 cali Public Display 24/7
Opis
Tworzymy innowacje
Zadziw swoich gości bardziej inteligentnym i szybszym monitorem informacyjno-reklamowym. Wbudowany interfejs Wi-Fi i obsługa aplikacji systemu Android sprawiają, że to kolejna rewolucja w dziedzinie rozwiązań informacyjno-reklamowych.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 32BDL4550D/00 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.36375 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast dynamiczny | 500 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI-I |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | FCC Class A |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | CU |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | PSB |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | CCC |
| Certyfikaty | BSMI |
| Certyfikaty | CB |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Klasa energetyczna | G |
| Pobór mocy | 44 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 425.4 mm |
| Szerokość | 726.5 mm |
| Głębokość | 65.1 mm |
| Waga | 5.7 kg |